Вибори на Донбасі під час окупації російськими військами-таку думку висловив посол Німеччини,а пізніше підтримав МЗС ,як офіційну позицію Німеччини для виконання Мінських домовленостей.

Подібна ситуація склалася в Німеччині в 1945-1989 роках під час окупації Радянським Союзом східної частини Німеччини. Західна Німеччина не мала доступу до східних територій,тому проводила самостійну політику,яка привела до високого розвитку економіки,сільського господарства ,демократії. А в цей час східна Німеччина будувала соціалізм під окупацією. В результаті на Заході створили Мерседес, Ауді, БМВ ,Фольксваген, Порш ,а соціалістична Німеччина створила пластиковий Трабанд , вартістю 100$. В 1989 році розлючені німці зі східної частини штурмували стіну,що розділяла дві частини країни і воз"єднались.

А могла б Німеччина йти іншим шляхом і провести вибори на окупованій частині,не маючи доступу до цих територій. В результаті Німеччина втратила б самостійність у внутрішній і зовнішній політиці, і найбільше б на що вона спромоглася - створити спільний Трабанд, можливо не повністю пластиковий і вартістю 150$.

Україна вимушена враховувати досвід успішних країн і не повторювати помилок невдах.А до високорозвиненої демократичної України з радістю приєднаються окуповані території.

 

Ворона В.

      В умовах зовнішньої агресії Україна вимушена змінюватись прискореними темпами,щоб не втратити державний суверенітет. Виконання вимог Євросоюзу - тільки частина реформ на шляху до європейської сім"ї. Основна проблема зараз - зупинити війну,перепочити,підняти економіку. На жаль, Україна не вирішує, бути війні ,чи - ні. Питання війни та миру належать до компетенції Трампа , Путіна і,частково,лідерів Європи. А що Україні-тільки чекати ?    Українці можуть змінити свою країну,стати сильними,щоб і вороги, і друзі поважали нашу державу .І почати потрібно з об"єднання зусиль політиків, лідерів нації,і народу на основі ВЗАЄМНОЇ ДОВІРИ.

   Часу не залишилось...В середині місяця до України прибуде з візитом один із найвищих посадовців США Джозеф Байден, людина,яка щиро вболіває за долю народу України.До його порад потрібно уважно прислухатись,тому що в найближчі 4 роки до України ніхто із найвищого оточення Президента США так прихильно ставитись не буде. 

                     Реформа управління державою...

 

Кожна країна займає те місце в світі на яке вона заслуговує. Бажаєте більшого - відповідно змінюйтесь, щоб досягти міжнародного визнання. Можливості держави зосереджені, в першу чергу, всередині країни і, в меншій мірі, на міжнародному рівні. Зовнішній вектор розвитку України незмінний - шлях в Європу до цивілізації. Щоб міжнародна політика була успішною, потрібно мати твердий базис всередині країни, стабільність, єдність всього суспільства. Особливо, якщо йде війна і окупована частина території. В Україні стихійно виникли добровольчі загони, люди, які не мали військового досвіду, а це вчорашні цивільні йшли в бій, віддавали життя, ставали інвалідами. Виник волонтерський рух. Вся країна збирала харчі, одяг, кошти на бронежилети, для поранених. Народ боронив свою країну і ворога зупинили. 

   В країні наростає напруга. Невдалі рішення приводять до різкого збільшення людських втрат. Під час військових дій загострюються всі протиріччя. В такій ситуації важливо уникнути хаосу, а рішення приймати швидко і ефективно. Потрібно дослухатись до думки більшості.В противному разі свою думку нав'яже агресивна меншість.

   Думки більшості людей по важливим державним рішенням та кадровим питанням повинна збирати державна структура, що уповноважена законом  -  Центральна Виборча Комісія та Окружні Виборчі Комісії, що працюють безперервно в т.ч. в період між виборами. Вони будуть збирати  звернення громадян, як при безпосередньому  відвідуванні , так і через інтернет. Важливо, щоб звернення були поіменні і реєструвались,як і при голосуванні на сайті ЦВК в режимі он - лайн. Якщо звернень буде сотні тисяч,а  то і мільйони, це допоможе посадовим особам знайти вірне рішення, якого вимагає народ України. Зникне необхідність в радикальних діях,що відбувались, якщо влада не дослуховувалась до думки народу.

  Важливо встигнути до того часу, як народ втратить терпіння.