Кожна країна займає те місце в світі на яке вона заслуговує. Бажаєте більшого - відповідно змінюйтесь, щоб досягти міжнародного визнання. Можливості держави зосереджені, в першу чергу, всередині країни і, в меншій мірі, на міжнародному рівні. Зовнішній вектор розвитку України незмінний - шлях в Європу до цивілізації. Щоб міжнародна політика була успішною, потрібно мати твердий базис всередині країни, стабільність, єдність всього суспільства. Особливо, якщо йде війна і окупована частина території. В Україні стихійно виникли добровольчі загони, люди, які не мали військового досвіду, а це вчорашні цивільні йшли в бій, віддавали життя, ставали інвалідами. Виник волонтерський рух. Вся країна збирала харчі, одяг, кошти на бронежилети, для поранених. Народ боронив свою країну і ворога зупинили. 

 

В такий час зростає ціна помилки політиків, що може коштувати багатьох життів і як наслідок, недовіри суспільства. Важливо вибрати вірний шлях і запропонувати  дієві  шляхи для досягнення результату. Але як знати наперед, що вибрано найкращий варіант? Кожна людина помиляється. Не помиляється тільки народ. Життя ставить задачі, які  потребують всенародного вирішення. Україна стане сильною, якщо введе елементи прямої демократії в управління державою. Народ бере на себе відповідальність за наслідки своїх дій. 

 1. Надати право виборцям достроково відізвати будь-яку виборну особу шляхом референдуму. 

Зникне потреба в проведенні майдану і з'явиться стимул для посадових осіб сумлінно виконувати обов'язки. 

 1.  Ввести нову виборну посаду всенародного старости. Через старосту виборці будуть контролювати роботу всіх без винятку осіб держави кожен день, а не раз на 5 років. Він  зобов'язаний об'явити референдум , якщо ступінь недовіри стане критичним. 

 1. Вибори і референдуми проводяться поіменно. 

Виборець отримує на руки бюлетень і  дублікат бюлетеня, а результат відразу відображається на сайті ЦВК. Кожну хвилину всі знають,хто набрав скільки голосів. Результати оголошуються відразу після закінчення голосування. 

 1. Бюлетень повинен мати графу проти всіх. Кандидати, що отримали голосів менше ніж в графі - проти всіх не проходять і втрачають право виставляти свою кандидатуру при повторних виборах. 

 1. Шляхом всенародного голосування обираються: 

Народний староста 

Президент 

Голова кабінету міністрів 

Голова Верховної Ради 

Народні депутати 

Голова Верховного суду 

Генеральний прокурор 

Голова нацбанку 

Голова ЦВК  

 1. Кожен із кандидатів повинен відповідати критеріям: 

   Бути: 

                -чесним 

                -компетентним на своїй посаді 

                -патріотом України 

Представити свою стратегію діяльності, яку неухильно виконувати. 

 1. Кожен із вибраних посадовців починає свою діяльність із обгрунтування кількості своїх підлеглих і задач, які вони повинні вирішувати для виконання стратегії. 

 1. Вибори народних депутатів проходять за поіменними партійними списками. 

Партії виставляють кандидатів-фахівців по кожному комітету і кандидатів на посади міністрів. 

Кількість депутатів зменшується  

Партії об'єднуються в блоки до виборів 

Кількість комітетів відповідає кількості міністерств. 

На обов'язкових теледебатах змагаються претенденти окремих комітетів і міністерств, де обговорюється виключно стратегія розвитку держави. 

 1. Закони, що приймаються Верховною Радою обов'язково повинні мати обгрунтування, які позитивні і негативні наслідки від їх впровадження. Депутати несуть персональну відповідальність за прийняті закони. 

 1.  Держава Україна надає підприємцям і інвесторам необмежені можливості і права для чесної праці. Створюється Рада Інвесторів, члени якої  матимуть ті ж права, що і народні депутати. Критерій відбору- Реальна сума інвестицій в Україну (підприємства, відрахування в бюджет, заробітна плата, кількість працюючих). За даними податкової служби 50 найбагатших громадян України і 50 іноземців складають Раду інвесторів. Не допускаються підприєства зареєстровані в офшорних зонах. Члени Ради розробляють правила ведення бізнесу в Україні, взявши за основу розвинені країни. Основний критерій-економічна діяльність повинна йти на благо України і не завдавати шкоди навколишньому середовищу. Члени Ради можуть відкривати підприємства, банки, телевізійні канали тощо. Для цього достатньо опублікувати інформацію в ЗМІ і подати бізнес план в Верховну Раду. У випадку Необгрунтованої відмови виборці на референдумі можуть виразити недовіру депутатам, що заважають розвитку держави. Кошти на референдум сплачують депутати із власних статків. 

Не допускається фінансування партій бізнесменами. 

Члени Ради можуть займати державні посади при виняткових умовах ( всі кошти отримані їх підприємствами за цей час передаються в дохід держави)  

 1. Для ведення малого та середнього бізнесу достатньо подати обгрунтовану пропозицію в місцеві органи влади. 

 1. Надважливе - Україна має землю, воду та повітря, що є виключно загальнодержавною власністю і не підлягає приватизації допоки існує народ. 

 1. Робота міністерств КМ зосереджена в основному на консультативних функціях, щоб допомогти  суб'єктам галузі в їх роботі: де найкраще взяти сировину, які можливості реалізації готової продукції, допомога на міжнародному рівні, кредити тощо. 

 1. Надходження в бюджет прозорі в режимі on line контролюються щосекундно. Платіж в бюджет  повинен мати порядковий загальнодержавний номер і дату зарахування. Витрати також контролюються до кінцевого споживача. Кожного дня підводиться підсумок. Інформація доступна всім. 

 1. Інформація про негативну роботу чиновників поступає на сайт старости. При досягненні критичного рівня і в разі неприйняття дій вищим керівництвом староста зобов'язаний об'явити референдум про недовіру. Оплата референдуму здійснюється за рахунок коштів чиновників. 

 1. Поширення неправдивої інформації в ЗМІ карається штрафами. Якщо це сталося в прямому ефірі  телеканал має негайно заявити, що він не може гарантувати достовірність озвученої інформації. 

  

                      Ворона Віталій.